12 Temmuz 1991 tarihinde İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünde Memur olarak göreve başladı. 12 Temmuz 1991- 15 Aralık 2003 tarihleri arasında İller İdaresi Genel Müdürlüğü ve  Personel Genel Müdürlüğünde Memur, V.H.K.İ ve Şef kadrolarında  görev yaptı.
        10.12.2003 tarihli İçişleri Bakanlığı Encümen kararıyla Çankırı İl Dernekler Müdürü olarak atandı ve 17.12.2003-12.04.2015 tarihleri arasında  bu görevde bulundu.
        04.03.2015 tarihli İçişleri Bakanlığı Encümen kararı doğrultusunda  20.04.2015 tarihinde Eskişehir İl Dernekler Müdürlüğü görevine başladı.