Kamu-STK İş Birliği Projesi, “Bir Elin Nesi Var…”  Kamu Spotu
 
21 Aralık 2017 tarihinde Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun açılışını yaptığı, ulusal katkı dahil 2.633.500,00 Avro bütçeli STK’lar ile İş Birliği İçin Kamu Sektörünün Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi, kısa adıyla Kamu-STK İş Birliği Projesi, 09 Temmuz 2019 tarihinde Ankara Grand Otelde yapılan kapanış konferansı ile sona erdi. 
Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ve 2 yıl süren projede,  faaliyetler başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş ve aşağıdaki çıktılara ulaşılmıştır. 
 
Yine proje kapsamında, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından kamu ve sivil toplum kuruluşlarının iş birliği içerisinde çalışmalarının teşvik edilmesi, bu konuda farkındalık oluşturulması ve kamuoyunu bilinçlendirilmesi amacıyla “Bir Elin Nesi Var…” kamu spotu hazırlanmıştır. 
 
Söz konusu kamu spotu Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından “kamu yararına yönelik spot film olarak” kabul edilmiş ve yayıncı kuruluşlara önerilmiştir. Kamu spotu www.rtuk.gov.tr internet adresinde yer alan “Spot Filmler-Kamu Spotu” bölümünden indirilebilir.
 
Kamu Spotunu İzlemek ve indirmek için tıklayınız.
 
Eskişehir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü